Gerçekten seven erkek nasıl olur

Gerçekten seven erkek nasıl olur


Merhaba arkadaşlar ben güzel sözlerin admini Mustafa Demir. Sizlere bugünkü yazımda gerçekten seven erkek nasıl olur anlatacağım. Anlattığım herşeyi kendimden kendi yaşadığım hislerden alıntı yaptım.


》Seven erkek kıskanır, sinirlenir, bağırır ve sert olur.

Ben sevdiğimin gülüşünü dahi kıskanırdım. Dışarda gülmesine, süslenmesine, sağa sola bakmasına ve başka bir erkekle konuşmasına müsade etmezdim. Biliyorum bir çoğunuz buna güvensizlik diyeceksiniz ama bunun güvenmeme ile alakası yoktur. Ben sevdiğim insana güveniyorum ama onun gülüşünü, süsünü ve bakışını gören insanlara güvenmiyorum ve bakmalarını istemediğim için müsade etmiyorum.


Sevdiğim kızın kesinlikle ağzından başka erkek lafı veya başka erkeğin ismini duymak istemezdim. Duydugumda sinirlenir ve ona çok kızardim bağırırdım. Ama şununda unutmayınki erkek adam sevdiği kıza birinin yanında veya birilerinin duyacağı bir yerde kesinlikle bağırıp küçük düşürmez. Bir şeyine sinirlense bile müsait bir yerde hesabını sorar.


Gerçekten seven çok kıskanan bir erkek kesinlikle makyaja, sosyal medya hesaplarına, kendi başına dışarı çıkmaya izin vermez. Benim sevdiğim bunları yapmıyor demekki sevmiyor diye düşünmeyin. Seviyordur ama az seviyordur. Az sevenler için vazgeçmek zor değildir bunuda unutmayın.


Okuduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar bu yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir. Bunları okuyupta sevgilizden ayrılmanızı istemem. ? Bu arada bu yazının devamını yazmak isterim tabi bu yazının ne kadar ilgi görüldüğüne ve ne kadar beğenildiğine bağlı. Aşağıdaki imojilerle tepki vererek bu yazının devamının gelmesini sağlayabilirsiniz.


Yazar: Mustafa DEMİR


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.