İlk acımdı o benim

İlk acımdı o benim


Liseye başlayalı 2 aya yakın olmuştu o zamana kadar hiç sevgilim olmadı. Yanlızca çocukluk aşkım oldu oda platonikti ? her neyse facebookta bir kızla konuşuyordum o beni arkadaşıyla tanıştırmak istedi ve tanıştık.

Adı Merveydi sohbeti o kadar tatlı geldiki sürekli internet kafeye giderdim onunla konuşmak için ve bir süreden sonra sevgili olduk. Merve benim bir üst mahallemde oturuyordu ama hiç görmemiştim.

Ben K.maraşın 19 mayıs lisesindeydim oda k.maraş lisesindeydi. Bir gün okulunun çıkışına gelmemi istedi gittim çıkmasını bekledim ama o servisle gittiği için serviste gördüm o da beni görünce güldü sevinci gözlerinden okunuyordu ilk defa bir gülüş beni o kadar etkilemişti aradan 6 yıl geçmesine rağmen o gülüşünü hiç unutmadım sanki dün gibi hala aklımda ve daha o kadar güzel bir gülüş hiç görmedim.

Benim ona karşı çok hatalarım oldu hatalarımı anladım ama iş işten geçmişti soğumuştu artık o ve ben buna dayanamayıp ayrılmıştım.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk acımdı o benim şarkılara ilk ağlayışımdı ilk defa bir kız için dökülmüştü gözyaşlarım. Onun mahallesinde bir inşaat vardı geceleri oraya giderdim terasına çıkıp şiir yazardım. Kaç defa belki görürüm onu diye evinin önünden geçtim o hiç bilmedi bunları.

Çok acı çektim ama bendim hatalı insan birşeyleri elinden kaybetmeden anlamıyor kıymetini sizde kıymetini bilin sevdiğinizin kaybedince anlayanlardan olmayın benim gibi.


Yazar: Mustafa DEMİR
Bunlarda İlginizi Çekebilir