Seven Erkek Nasıl Davranır

Seven erkek nasıl davranır


Sponsorlu Bağlantılar


Bir erkeğin sizi sevdiğini veya hoşlandığını anlamak çok zor değil aslında. Bunu nasıl anlayacağızı belirten bir makale derledik.

Sizinle konuşurken sizden çekinir, yüzü kızarır ve gözlerini sizden kaçırır. Seven erkek sevdiği kızdan sakınır. Sizinle konuşamaz ve konuşurken de gözlerini gözlerinizden kaçırır.

Her fırsatta sizinle temas kurmaya çalışır. Yanınızda olmak için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Çevrenizde dolaşır. Tesadüfler yaratır. Tesadüfen karşılaşmış gibi yapar, ama sizi takip eder ve fiziksel olarak yakınınızda olur.

Sinirli ve öfkeli iken sizi görünce yatışır. Sizin yanınızda sizin gözünüze girmek için kendisini küçük düşeceği bir takım hareket edebilir.

Onu “görmeniz” için hiç konuşmadıği konularda konuşmaya başlar.

Size internet ortamında da yaklaşmaya çalışır.
Facebook’ta arkadaşınız olur, Diğer mecralara da sıkça karşınıza çıkar ve sizinle diyalog kurma girişimleri yapar.

Sizden etkilenen kişi hareketleriyle bunu açıkça belli eder aslında. Farklı davranır, bazen çok susar, bazen çok konuşur, telefon numarası ister, ilk arayan o olur ve sizinle sıkça görüşmek ister.

Seven kişi, sevdiği kadınla her zaman iletişim halinde olmak ister.

Sadık erkek şeffaftır. Sizden bir şey barındırmaz. Aradığınızda hemen yanınızda olur. Onun yaşamıyla ilgili önemli gelişmelerden herkesten önce sizin haberiniz olur. Fikrinizi alır. Sorar. Sizinle ilgili de planlar kurar. Seven erkek, sevdiği kadına sahiplenici yaklaşır ve kıskanır.


Seven erkek nasıl davanır, Seven erkek nasıl bakar, Seven erkek ne yapar, Seven erkek ne yapmaz, Seven erkek nasıl olur


Sponsorlu Bağlantılar


Bunlarda İlginizi Çekebilir